Kutsume kõiki noori keegliga tutvust tegema ja võistlema

Alates selle aasta juulist on Rae vallas, Peetri alevikus, aadressiga Aruheina tee 8, avatud spordi- ja vabaajakeskus Rae Keegel, kus on muuhulgas ka 6 rada keeglit.

MTÜ Keegliklubi Reval on võtnud enda südameasjaks seda vahvat ja aktraktiivset spordiala Rae valla lastele tutvustada. Käivitame lastele igakuise tasuta võistlusarja, kus kõik huvilised saavad keeglimängu proovida. Kui kõik läheb plaanipäraselt, korraldame edasijõudnutele ka treeninguid välistreenerite käe all. Seda eeskätt neile noortele, kes tahavad harrastada keeglit kui sporti. Teistele jääb see ikka mänguks ja lõbusaks ajaviiteks. Sobib ju see mäng sportliku nädalalõpu veetmiseks ka perega.


[column size=”1-2″]

Klassid

Võistlusklassid on:

poisid 7 kuni 12 aastat ja 13 kuni 18 aastat,

tüdrukud 7 kuni 12 aastat ja 13 kuni 18 aastat.

Esimene võistlus toimub 30. septembril 2012 algusega kell 10:00. Huvilised saavad registeerida telefonil 6411022 või meiliaadressil keegel@keegel.ee[/column]
[column size=”1-2″ last=”1″]

Heret Ots

[frame align=”left”] [/frame]

2011. aasta veebruaris toimusid Tallinnas individuaalsed maailmakarikavõistlused sportkeeglis, kus Eestit esindanud naisvõistleja Heret Ots (pildil) võitis hõbemedali. Tegemist on Eesti võistleja poolt võidetud ainukese tiitlivõistluste medaliga keeglis. Seda võib liialdamata pidada Eesti sportkeegli suurimaks kordaminekuks. Heret on ka mitmekordne Eesti meister nii indviduaalselt kui  võistkondlikult.

Jääb vaid lisada, et Heret Ots on elanud Rae vallas ja oma esimese kooli lõpetas ta Lagedil.

„Oleme avatud – olete oodatud!”