Leader


MTÜ PÕHJA – HARJU KOOSTÖÖKOGU otsusega on Aruheina tee 8 asuva Rae Keeglimaja keegliradade renoveerimist  toetatud LEADER programmist 4 893.63 Jätka lugemist

Tere, noored keeglisõbrad!


Tere, noored keeglisõbrad! Koronaviirus on taandunud. Kool saab kohe läbi. Kui Sul on kodus istumisest kõrini saanud, siis hea uudis on see, et Rae Keegel ootab Sind kuuli veeretama. Kaks võistlust Jätka lugemist

Oleme avatud tavapärastel


Oleme avatud tavapärastel aegadel 10:00-23:00! Tule keeglisse, võrkpalli mängima või jõusaali kangi tõstma. Tagame ruumide koristamise ja desinfitseerimise vastavalt Terviseameti soovitustele. Kõik desinfitseerimise vahendid on koha peal olemas. Treeningul tuleb jälgida Jätka lugemist

Noorteliiga

“Keegliga sõbraks” teine osavõistlus

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on “Keegliga sõbraks” teine osavõistlus

24. november 2013.a toimub “Keegliga sõbraks” teine osavõistlus.

24. november 2013.a toimub “Keegliga sõbraks” teine osavõistlus. Ootame rohket osavõttu.

Muide võtke ikka sõbrad ka kaasa kui tulete.

“Keegliga sõbraks” esimene osavõistlus

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on “Keegliga sõbraks” esimene osavõistlus

29. septembril 2013.a toimus “Keegliga sõbraks” hooaja esimene osavõistlus.

Võistlusel osales kokku 28 last. Oli nii eelmise aasta keeglisõpru kui ka täiesti uusi mängijaid ja nii mõnigi uustulnukas tegi vägagi südika mängu. Kahjuks on aga liikumas ka juba nakkushaigused, nii jäi mõnelgi regisreerunud lapsel võistlusel osalemata. Neid ja paljusid teisi lapsi ootame võistluse teisel etapile 27 oktoobril 2013.a.

Muide võtke ikka sõbrad ka kaasa kui tulete.

Noorteliiga järgmine võistlus 03.03.2013

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on Noorteliiga järgmine võistlus 03.03.2013

Noorteliiga järgmine võistlus 03.03.2013

03.02.2013 Toimus Rae Keeglis järjekordne noorte võistlussarja “Keegliga sõbraks” osavõistlus. Seekordne võistlus oli sellesmõttes eriline, et olude sunnil olime sunnitud lisama uue võistlusklassi – mudliaste võistlusklassi. Sellesse võistlusklassi kuuluvad noored keeglihuvilised kes ei ole veel 7.a. vanad aga oskavad palli kurikate pihta juba veeretada. Siinkohal tahaks mainida noormängija Hendrik Lüüsi tulemuse – 212 kurikat (4 aastane), kes jäi mudilaste arvestuses kolmandale kohale.

Jätka lugemist

Aastalõpu parimad selgunud!

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on Aastalõpu parimad selgunud!

30.detsembril 2012 toimus Rae keeglisaalis järjekordne noorte võistlussari “Keegliga sõbraks”.

Kuigi võistlus toimus koolivaheajal ja mõnedki koolilapsed olid sõitnud ära oli osalejaid kokku 22. Rõõmu tegi ka see, et vanemad tüdrukuid oli juba rohkem. Kuna võistlsele registreerimutest 3 osjavõtjat ei ületanud 7. aasta piiri, tekitasime ühe võistlusklassi juurde – mudilaste arvestuse. See võistlusklass on tekkinud töö käigus ja selles arvestuses antakse välja ainult võitja karikas. Tingimuseks on aga see, et võistleja oleks ikka suurem kui keeglikuul ja suudaks ilma kõrvalise abita kuuli õigesse kohta veeretada. Jätka lugemist

Noorteliiga kolmas osavõistlus

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on Noorteliiga kolmas osavõistlus

Järjekordne TASUTA noorte võistlussarja “Keegliga sõbraks” osavõistlus toimus Rae Keeglisaalis 2.12.2012.a.
Võistlus kogub järjest suuremat populaarsust noorte seas. Seekord oli võistlejaid 27 noort. Ainus võistlusklass kus võiks olla rohkem osalejaid on tüdrukute 13 – 18 vanuseklass.

7 – 12 aastastest poistest võitis suurepärase tulemusega Harry Aus 256 kurikaga (mis oli muide päeva parim), II koht oli Romet Libe 327 kurikaga, III koha saavutas Robert Neimar 323 kurikaga. Kokku oli võistlusklassis 7 – 12 poisse 13.
7 – 12 aastastest tüdrukutest võitis Kadriann Kummer 293 kurikaga, II oli Heleri Eister 225 kurikaga ja III koha sai Janeli Toomet 208 kurikaga. Kokku osales 7 tüdrukut selles vanuseklassis.
13 – 18 aastastest poistest oli parim Georg-Kevin Tõnts 329 kurikaga, II oli Hanno Võsu 312 kurikaga ja III oli Hendrik Eistre 309 kurikaga. Osales 5 noormeest.
13 – 18 aastastest tüdrukutest võitis Hannah Maria Korjus 300 kurikaga, teine oli Liis Rouhijainen 210 kurikaga.

Järgmine osavõistlus toimub 30. detsember 2012. algusega 10:00. Ootame rohket osavõttu ja piparkooke jagatakse ka.

Noorte võistlussari „Keegliga sõbraks”

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on Noorte võistlussari „Keegliga sõbraks”

28 oktoobril toimus Rae Keeglis järjekordne noorte võistlussarja „Keegliga sõbraks” osavõistlus. Oli nii uusi osavõtjaid kui ka eelmises voorus osalenuid. Taaskord oli kõige osavõtjaterohkeim vanuseklass 7-12 aastased poisid kus osales kokku 11 mängijat. Jätka lugemist

Noorteliiga

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on Noorteliiga

Noorte keeglivõistlus “Keegliga sõbraks”.

30. septembril toimus Rae Keeglis noorte keeglivõistlus “Keegliga sõbraks” esimene osavõistlus. Kokku osales 18 last. Kõige suurem osavõtjate arv oli poiste 7-12 a. vanuseklassis mille võitis Romet Libe 294 kurikaga. Tüdrukutest 7-1 2 a. vanuseklassis võitis tänu viimasele väga heale viskevoorule Karoliina Valk 234 kurikaga. Enamus lapsi oli Peetri koolist. Tahaks näha ka teiste Rae valla koolide õpilasi mängimas. Järgmine võistlus toimub 28. oktoobril algusega 10:00. Võistlus toimub eelregistreerimisega telefonil: 6411022 või maili teel: keegel@keegel.ee Osavõtt on tasuta!

Jätka lugemist

Kutsume noori keegliga tutvust tegema

millal postitatud: by Rae Keegel posti kategooria: Noorteliiga | Comments Off on Kutsume noori keegliga tutvust tegema

 

Kutsume kõiki noori keegliga tutvust tegema ja võistlema

Alates selle aasta juulist on Rae vallas, Peetri alevikus, aadressiga Aruheina tee 8, avatud spordi- ja vabaajakeskus Rae Keegel, kus on muuhulgas ka 6 rada keeglit.

MTÜ Keegliklubi Reval on võtnud enda südameasjaks seda vahvat ja aktraktiivset spordiala Rae valla lastele tutvustada. Käivitame lastele igakuise tasuta võistlusarja, kus kõik huvilised saavad keeglimängu proovida. Kui kõik läheb plaanipäraselt, korraldame edasijõudnutele ka treeninguid välistreenerite käe all. Seda eeskätt neile noortele, kes tahavad harrastada keeglit kui sporti. Teistele jääb see ikka mänguks ja lõbusaks ajaviiteks. Sobib ju see mäng sportliku nädalalõpu veetmiseks ka perega.

Jätka lugemist